Reklama

Strażacy w akcji!

Opublikowano: śr, 20 wrz 2017 13:12
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W niedzielę, 17 września, na stadionie sportowym w Niwiskach, przeprowadzone zostały X Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze. Wzięło w nich udział 16 jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z całego powiatu kolbuszowskiego (w tym 4 drużyny żeńskie).

Punktualnie o godz. 14, w niedzielne popołudnie, na stadionie sportowym w Niwiskach rozpoczęły się jubileuszowe dziesiąte już zmagania strażaków ochotników z naszego powiatu. W otwarciu uczestniczył m.in. Starosta Kolbuszowski Józef Kardyś, Zastępca Wójta Gminy Niwiska Jolanta Marut oraz Komendant PSP w Kolbuszowej st. bryg. Florian Pelczar. Zawody natomiast poprowadził Ryszard Skowron – Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Kolbuszowej. Oczywiście nie zabrakło drużyn OSP, gotowych do sportowej rywalizacji.

Zwycięzcy! 
W szranki o tytuł najlepszej drużyny stanęły nie tylko zespoły męskie, ale również damskie. Na bieżni i murawie zaprezentowały się panie ze Staniszewskiego, Zielonki, Kupna oraz Kolbuszowej Dolnej. Strażaczki dzielnie radziły sobie zarówno ze sztafetą jak i bojówką. Ostatecznie w tej grupie zwyciężyły przedstawicielki Sołectwa Zielonka. Gratulujemy. 

Natomiast wśród drużyn męskich bezkonkurencyjni okazali się strażacy OSP z Zielonki, do których powędrował okazały puchar ufundowany przez Starostę Kolbuszowskiego. Na drugim miejscu znaleźli się ochotnicy z Kupna, zaś na trzecim jednostka OSP Majdan Królewski. Tuż za podium uplasowali się strażacy z Cmolasu, zajmując czwarte miejsce.

Wyniki X Powiatowych zawodów sportowo – pożarniczych jednostek OSP:

Grupa A (mężczyźni)
Miejsce 1 – OSP Zielonka
Miejsce 2 – OSP Kupno
Miejsce 3 – OSP Majdan Królewski
Miejsce 4 – OSP Cmolas
Miejsce 5 – OSP Lipnica
Miejsce 6 – OSP Staniszewskie
Miejsce 7 – OSP Siedlanka
Miejsce 8 – OSP Kolbuszowa Dolna
Miejsce 9 – OSP Nowy Dzikowiec
Miejsce 10 – OSP Hucisko
Miejsce 11 – OSP Poręby Dymarskie
Miejsce 12 – OSP Niwiska

Grupa C (kobiety)
Miejsce 1 – OSP Zielonka
Miejsce 2 – OSP Kupno
Miejsce 3 – OSP Staniszewskie
Miejsce 4 – OSP Kolbuszowa Dolna
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.