Reklama

Stowarzyszenie "Nasza Szansa" po długich bojach otrzymało wpis do Krajowego Rejestru Sądowego

Opublikowano: śr, 9 sty 2019 08:27
Autor:

Stowarzyszenie "Nasza Szansa" po długich bojach otrzymało wpis do Krajowego Rejestru Sądowego - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Stowarzyszenie "Nasza Szansa" prowadzi Zespół Szkół w Mechowcu.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku "Nasza Szansa" borykała się z problemami dotyczącymi zmiany zapisu w KRS. Chodziło między innymi o to, że poprzedni prezes widniał we wpisie, a jego miejsce już od dłuższego czasu zajmowała Edyta Matejek. Sędzia nie chciał jej jednak uwzględnić, tłumacząc to m.in. błędnie przeprowadzonymi wyborami na prezesa.

Jednak po dłuższym czasie sytuacja w stowarzyszeniu się unormowała. - Kończący się rok był dla nas pełen nowych doświadczeń i przeżyć czasami niepotrzebnych - mówi Edyta Kosiorowska - Matejek, prezes. 

- Na szczęście nasza sytuacja się unormowała i możemy w pełni poświęcić się celowi, dla jakiego zostało powołane stowarzyszenie.


Więcej w aktualnym numerze Korso.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.