Reklama

Status osoby zaszczepionej. Co zyskasz?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KPRM

Status osoby zaszczepionej. Co zyskasz?  - Zdjęcie główne

foto KPRM

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Michał Dworczyk zdradził, że rząd pracuje nad rozporządzeniem dotyczącym statusu osoby zaszczepionej.

To już niemal pewne. Rząd wprowadzi rozporządzenie, w którym opisany będzie status osoby zaszczepionej na Covid-19 wraz z przywilejami, wynikającymi z tego tytułu. 

- W tej chwili jest już wprowadzony status osoby zaszczepionej. Przewidujemy rozporządzenie, a nie ustawę, które będzie regulowało kwestie takie, które wymagają uregulowania poza uchwałą Rady Ministrów. - przyznaje Michał Dworczyk. 

Wiemy także jakim przywilejem będą się cieszyć osoby zaszczepione. 

- Osoba zaszczepiona będzie m.in (...)

  CZYTAJ DALEJ »   (przechodzisz z serwisu korsokolbuszowske.pl)

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy