Reklama

Sprawdzamy, gdzie mieszkanki powiatu kolbuszowskiego rodziły w 2017 roku

Opublikowano:
Autor:

Sprawdzamy, gdzie mieszkanki powiatu kolbuszowskiego rodziły w 2017 roku - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Rzeszów, Nowa Dęba a może Mielec? - sprawdzamy, gdzie w 2017 roku na świat przychodzili mieszkańcy powiatu kolbuszowskiego.

Za nami pierwszy rok bez kolbuszowskiej porodówki. Sprawdzamy, które lecznice, po likwidacji oddziału, cieszyły się największym zainteresowaniem wśród pan spodziewających się dziecka.

Jak wynika z danych przesłanych nam przez urzędy, w minionym roku na świat przyszło w sumie 588 mieszkańców naszego powiatu. Najczęściej dzieci rodziły się w Rzeszowie - 447 razy. Tam do wyboru ciężarne kobiety mają kilka placówek. Przyszłe mamy wybierały również szpital w Nowej Dębie jako miejsce przyjścia na świat ich potomka (120 porodów). Co ciekawe, najsłabiej w tym zestawieniu wypada Mielec - lecznica miała być planem "B" na wypadek zamknięcia oddziału w Kolbuszowej. W ciągu minionych 12 miesięcy na świat przyszło tam 52 nowych mieszkańców powiatu kolbuszowskiego.

Więcej w 4 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE