Reklama

Spotkanie wiejskie w Dzikowcu. Będą mówić o biogazowni

Opublikowano:
Autor:

Spotkanie wiejskie w Dzikowcu. Będą mówić o biogazowni  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W środę (24 czerwca) w Dzikowcu odbędzie się spotkanie w sprawie budowy biogazowni.

Nowa inwestycja w miejscowości Dzikowiec wzbudziła obawy mieszkańców, o czym już pisaliśmy TUTAJ. W związku z tym sołtys Krzysztof Serafin organizuje zebranie. Poruszany będzie temat biogazowni mających powstać na terenie miejscowości, niedaleko drogi wojewódzkiej relacji Dzikowiec-Osia Góra. Ich moc ma wynieść do 500 kW, przez co nie jest wymagana konsultacja z mieszkańcami, aby wyjaśnić szczegóły inwestycji.

Mimo tego padła decyzja o organizacji zebrania. Ogłoszenie na temat spotkania zostało obwieszczone na tablicach informacyjnych w Dzikowcu oraz przekazane na mszach św. w miejscowym kościele. Miejscem spotkania będzie budynek przy stadionie w Dzikowcu. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17. Będzie to okazja dla mieszkańców, aby dowiedzieć się szczegółów od samego inwestora - przedstawiciela firmy Galaauto.

Sołtys informuje o możliwości zadawania pytań. Uczestnicy zebrania będą także mogli się wypowiedzieć. Jak zaznacza sołtys Serafin, ciężko jest określić liczbę możliwych zainteresowanych i frekwencję na spotkaniu. Ma jednak nadzieję, że pojawi się większe grono odbiorców, by rozwiać wszystkie wątpliwości.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE