Reklama

Spotkania z gimnazjalistami zakończone

Opublikowano: śr, 26 kwi 2017 10:45
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Zakończyły się już spotkania z uczniami klas trzecich gimnazjów. Ostatnie tego typu spotkanie odbyło się w piątek (7 kwietnia), w Gimnazjum nr 1 w Kolbuszowej.

W tym roku władze Powiatu Kolbuszowskiego wraz z dyrektorami szkół ponadgimnazjalnych odwiedzili dwanaście gimnazjów. Przedstawiciele Samorządu Powiatowego wraz z szefami szkół gościli w: Kolbuszowej, Kupnie, Widełce, Niwiskach, Cmolasie, Trzęsówce, Majdanie Królewskim, Raniżowie, Woli Raniżowskiej, Dzikowcu oraz Wilczej Woli, gdzie spotkali się z prawie sześciuset uczniami klas trzecich gimnazjów. Spotkania trwały od stycznia br. do kwietnia. 

Głównym zamierzeniem organizacji tego typu spotkań było pokazanie młodzieży oferty edukacyjnej szkół ponadgimnazjalnych z naszego powiatu. Podczas nich każdy z dyrektorów miał okazję przedstawić nie tylko kierunki kształcenia, ale również wyniki nauczania i osiągnięcia swoich uczniów. Młodzież była również informowana o dopłatach do biletów miesięcznych, finansowanych z budżetu Powiatu Kolbuszowskiego, bezpłatnych zajęciach na pływalni realizowanych w ramach wychowania fizycznego, refundowanych również przez Samorząd Powiatu Kolbuszowskiego oraz stypendiach naukowych, które także finansowane są z budżetu Powiatu. 

W spotkaniu z uczniami Gimnazjum nr 1 w Kolbuszowej uczestniczyli: Wicestarosta Kolbuszowski Wojciech Cebula, zastępca dyrektora LO Małgorzata Gołębiowska, zastępca dyrektora ZSAE Witold Cesarz oraz nauczyciele z ZST: Marek Bryk oraz Marek Wilk wraz z uczniami. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.