Reklama

Sport i biblioteka do jednego worka

Opublikowano:
Autor:

Sport i biblioteka do jednego worka - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Radni zgodzili się na połączenie gminnej biblioteki z GOKSiR-em. Nowa instytucja zacznie funkcjonować od 1 października 2017 roku. Na czym będzie polegała działalność tej jednostki?

Na ostatniej sesji radni podjęli decyzję o połączeniu Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji (GOKSiR) z Gminną Biblioteką Publiczną. Nowy ośrodek kultury będzie funkcjonował pod nazwą Raniżowskie Centrum Kultury i Bibliotek.

Sprawa poważna
Pomysł połączenia GOKSiR-u z biblioteką tłumaczył na sesji Władysław Grądziel, wójt gminy Raniżów. - Wychodzimy naprzeciw tym głosom, które się pojawiały nie pierwszy raz – mówił włodarz Raniżowa. - Te głosy były z państwa grona, dlatego też nie czuję się autorem tej uchwały czy też jej pomysłodawcą, ale uważam, że ten wniosek jest słuszny – zwracał się do radnych wójt. Włodarz Raniżowa jednocześnie podkreślał na sesji wagę sprawy, jaką jest połączenie dwóch instytucji. - Jest to sprawa dość poważna, dlatego proszę o włączenie się do dyskusji doświadczonych radnych, nowych radnych i osób związanych z kulturą, aby podzielili się swoim doświadczeniem i wiedzą. Jesteśmy na takim etapie, możemy przedstawić wszelkie superlatywy i negatywy – mówił wójt Grądziel.

Więcej w 48 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE