Reklama

Sołtys: Przystanek na pewno się już zakurzył

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Sołtys: Przystanek na pewno się już zakurzył - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Mieszkańcy Osiej Góry chcą wiedzieć, kiedy zostanie postawiona wiata na przystanku w ich miejscowości.

O tę kwestię na ostatniej sesji Rady Gminy Dzikowiec (22 grudnia) pytał Józefa Tęczę, wójta dzikowieckiej gminy Adam Streb, sołtys Nowego Dzikowca - Osiej Góry.

Wiata została zakupiona z funduszu sołeckiego Osiej Góry i czeka na montaż.

Sprawa się przedłuża, ponieważ teren, na którym znajduje się przystanek przy drodze wojewódzkiej w Osiej Górze, należy do Podkarpackiego Zarządu Dróg Wojewódzkich. Aby móc postawić specjalne wiaty, należy uzyskać odpowiednie zgody. - Przystanek na pewno się już zakurzył. Co z tą sprawą? - dopytywał szef sołectwa.

- Podpisaliśmy umowę z Podkarpackim Zarządem Dróg Wojewódzkich o użyczenie pasa drogowego pod budowę przystanków - poinformował wójt. Jak szef gminy zaznaczył, kolejnym etapem jest przygotowanie odpowiednich dokumentów. Na inwestycję trzeba będzie jeszcze poczekać. Jak długo? Tego jeszcze nie wiadomo.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy