Reklama

Sołeckie inwestycje

Opublikowano:
Autor:

Sołeckie inwestycje - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI 181 tys. 561 zł 49 gr - dokładnie tyle kasy do podziału dostało siedem miejscowości w ramach funduszu sołeckiego. Które sołectwa mają do zagospodarowania w 2017 roku najwięcej pieniędzy? I na co je spożytkują?

Raniżów na swoje tegoroczne potrzeby otrzymał z funduszu sołeckiego 29 tys. 359 zł 59 gr. 15 tysięcy złotych przeznaczy na doprojektowanie i wykonanie oświetlenia ulicznego na nowych słupach w rejonie ulicy Piaski. Oświetlenie zostanie wykonane również na ulicy Polnej. Pozostałą część przysługującej kwoty (14 tys. 359 zł 59 gr) raniżowianie przeznaczą na budowę altany rekreacyjnej z grillem.

Tyle samo pieniędzy co Raniżów dostało do rozdysponowania sołectwo Wola Raniżowska. Za pieniądze z funduszu zostanie utwardzony plac parkingowy na przeciwko szkoły. Plac zostanie wyłożony kostką brukową. Docelowo dla uczniów powstanie też wiata na rowery. 

Więcej w 13 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE