Reklama

Sokółki ograły beniaminka

Opublikowano:
Autor:

Sokółki ograły beniaminka - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Piłkarki Sokoła Kolbuszowa Dolna pokonały na własnym boisku Tarnovię. To pierwsze zwycięstwo naszej drużyny w tym sezonie. – Mecz nie był piękny, ale wygrana cieszy – ocenił Dariusz Widelak, prezes Sokoła.

Spotkanie to było ważną częścią obchodów jubileuszu 50-lecia Sokoła. Mecz miał fajną oprawę, na trybunach zasiadła prawie setka kibiców. Piłkarki dały im i sobie satysfakcję skromnym zwycięstwem. – Są mecze piękne i są wygrane – uzupełniał Widelak. Zawodniczki Sokoła przystępowały do tego meczu mocno zdeterminowane. Po pierwsze ze względu na klubowy jubileusz, a po drugie ze względu na sytuację w tabeli. Kolbuszowianki w dwóch pierwszych kolejkach zdobyły tylko punkt. Nasz zespół wypunktowała Praga Warszawa, a ostatnio Sokółki po niezłym meczu musiały zadowolić się remisem w Białce Tatrzańskiej. Tym razem zespół stanął na wysokości zadania. Już po 10 minutach gry nasze zawodniczki objęły prowadzenie. 

Więcej w 37 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE