Reklama

Sokół drugi w Nowej Dębie

Opublikowano:
Autor:

Sokół drugi w Nowej Dębie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Emocje do ostatniego gwizdka, walka o każdy centymetr boiska i duch sportowej rywalizacji. W sobotę (21 stycznia) na parkietach hali nowodębskiego Liceum Ogólnokształcącego nr 1 odbył się Noworoczny Turniej Piłkarski 2017.

Do walki o puchar dla najlepszej drużyny stanęły dwie ekipy Stali Nowa Dęba, Sokół Sokolniki, Olimpia Solo Pysznica, Strzelec Dąbrowica oraz Sokół Kolbuszowa Dolna. Mimo przyjacielskiej atmosfery na trybunach, na parkiecie nie było sentymentów. Zawody zostały podzielone na dwa etapy. Najpierw zespoły rywalizowały w grupie, gdzie mecze odbywały się w systemie każdy z każdym. Na koniec, dwie ekipy, które zgromadziły największą liczbą punktów, miały zmierzyć się w finałowym pojedynku. Od początku turnieju podopieczni Rafała Leśniowskiego grali ładną dla oka i skuteczną piłkę. Choć pojedynek ze Strzelcem Dąbrowica zakończył się bezbramkowym remisem, później były już tylko zwycięstwa. Na drodze do finału Sokół pokonał Olimpię Pysznica(2:1), Sokół Sokolniki (3:1) i obie ekipy Stali Nowa Dęba (2:0 i 1:0). Zawodnicy z Kolbuszowej z największą liczbą punktów zakwalifikowali się do finału, gdzie spotkali się z IV-ligową Stalą Nowa Dęba.

Więcej w 4 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE