Reklama

Smerfy w przedszkolu

Opublikowano:
Autor:

Smerfy w przedszkolu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Niepubliczne Przedszkole "Ognisko" w Raniżowie stało się krainą smerfów. Wszystko za sprawą uczniów ze Szkoły Podstawowej w Hadykówce, którzy odwiedzili "Ognisko" i wystawili w nim znakomite przedstawienie o niebieskich przyjaciołach.

W środę (22 lutego) do Niepublicznego Przedszkola "Ognisko" w Raniżowie z niezwykłym teatrem przyjechali uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Hadykówce. Aktorzy, na motywach bajki telewizyjnej "Smerfy", przygotowali wspaniałe przedstawienie. Dzięki nim w "Ognisku" było jak w bajce.

Niebiescy przyjaciele
Przedszkolaków w magiczny świat smerfów wprowadził narrator. Następnie w leśnej wiosce pojawiły się: Sasetka, Smerfetka, Papa Smerf, Łasuch, Ważniak, Laluś, Gargamel, Hogata i Klakier. Perypetie niebieskich ludzików dzieciom z "Ogniska" bardzo się podobały. Przedstawienie było oglądane z zapartym tchem, a za znakomitą grę aktorską uczniów z Hadykówki podziękowano głośnymi oklaskami.

Magiczny koncert
Dzieci z Hadykówki z małymi widzami z przedszkola pożegnały się koncertowo. Dla przedszkolaków z Raniżowa przygotowały niezwykłe muzyczne widowisko i na dzwonkach zagrały kilka melodii ze znanych dziecięcych piosenek. Miniteatr jak i koncert zostały nagrodzone gromkimi brawami. Małym aktorom serdeczne podziękowania za trud włożony w występ złożył również dyrektor "Ogniska" Mieczysław Burek, który obdarował ich koszem słodkości.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE