Reklama

Skończcie wreszcie ten remont

Opublikowano:
Autor:

Skończcie wreszcie ten remont - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Coraz mniejsza liczba klientów, a tym samym spadające obroty – przedsiębiorcy z ulicy Jana Pawła II w Kolbuszowej skarżą się na trwającą od maja przebudowę jednej z głównych ulic w mieście. Narzekają również mieszkańcy.

Modernizacja tej jednej z najważniejszych ulic w Kolbuszowej ruszyła w maju tego roku. Dwa miesiące później wprowadzony został tam ruch jednokierunkowy – od ronda w stronę ul. Obrońców Pokoju. Kto nie musi tamtędy jechać, omija trakt Jana Pawła II szerokim łukiem - żeby nie stać w korkach i nie lawirować między koparkami i innymi pojazdami, które są niezbędne do przeprowadzenia zaplanowanych prac.

Totalny chaos
Codziennie postępy w przebudowie drogi obserwują mieszkańcy i pracownicy zlokalizowanych przy ul. Jana Pawła II sklepów. Narzekają na mniejszy ruch. - Klientów jest coraz mniej, dlatego obroty zmalały i jesteśmy o to trochę złe – powiedziała jedna z ekspedientek z niewielkiego supermarketu. - Ten remont za długo trwa. Droga jest w kiepskim stanie i ciężko tutaj się poruszać naszym klientom.

Swojego niezadowolenia z przebiegu prac nie ukrywa również właściciel sklepu motoryzacyjnego. - Ten remont to jednym słowem żenada. Klientów jest coraz mniej, obroty zmalały. Do sklepu nie można dojechać. Pracownicy nie przyjeżdżają na czas – skarży się mężczyzna. - Maszyny zastawiają wjazd bezpodstawnie. Robotnicy mogliby stanąć na parkingu, bo jest na to miejsce. Praca jest zaczęta w pięciu miejscach, nigdzie nie jest skończona. Totalny chaos.

Mieszkańcy z okiem swoich domów czy mieszkań, obserwują to, co od ponad czterech miesięcy dzieje się na ulicy. Ich zdaniem wykonawca nie zakończy robót przed 1 października, tak jak było zaplanowane. Mają również uwagi do tego, jak ulica zaczyna wyglądać po zmianach.

Więcej w 38 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE