Reklama

Siewnik do zboża wciągnął rękę mieszkanki Niwisk. Do zdarzenia doszło w środę, 19 września, podczas prac polowych

Opublikowano:
Autor:

Siewnik do zboża wciągnął rękę mieszkanki Niwisk. Do zdarzenia doszło w środę, 19 września, podczas prac polowych - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Na miejscu zdarzenia interweniowali strażacy.

Jak informuje kolbuszowska straż pożarna, do zdarzenia doszło przedpołudniem w Niwiskach. - W momencie naszego przyjazdu ręka kobiety była uwięziona w siewniku. Strażacy przy użyciu nożyc hydraulicznych rozcięli część wału maszyny rolniczej. Następnie przygotowali lądowisko dla śmigłowca  Lotniczego Pogotowia Ratunkowego - mówi Marcin Wieczerzak, oficer prasowy KP PSP w Kolbuszowej i dodaje, że przecięta została również obrączka znajdująca się na uszkodzonej dłoni kobiety. Mundurowi pomogli także w transporcie poszkodowanej do śmigłowca LPR.

Jak doszło do tragicznego zdarzenia? Obecni w pobliżu miejsca zdarzenia świadkowie powiedzieli nam, że podczas siewu kobieta chciała przemieszać ziarno. Niestety, ręka została włożona zbyt głęboko i porwała ją maszyna.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE