Reklama

SIATKÓWKA. Korso KALPS. Kończą fazę zasadniczą

Opublikowano:
Autor:

SIATKÓWKA. Korso KALPS. Kończą fazę zasadniczą - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Już niedługo zakończy się rywalizacja w fazie zasadniczej rozgrywek Kolbuszowskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej.

Do zakończenia pierwszego etapu zmagań (liga liczy 6 zespołów) zostały dwie kolejki i kilka zaległych meczów. Szansę na obronę tytułu ma zespół Hogs Euro Sklep (15 punktów, 6 rozegranych meczów). Dzielnie radzi sobie UKS Kupno. 

Szansę na miejsce w pierwszej dwójce mają jeszcze Spartakus Kolbuszowa Górna i Leśnik Kolbuszowa. Pierwsze dwie drużyny mają ten przywilej, że od razu awansują do półfinału rozgrywek. Bedą czekać na rozstrzygniecie ćwierćfinałowych meczów pomiędzy trzecim i szóstym zespołem i czwartą oraz piątą ekipą ligi.

Sporo emocji było ostatnio w Kolbuszowej Górnej. Spartakus po świetnej grze w dwóch pierwszych partiach, w kolejnych oddał pole doświadczonemu Leśnikowi. – Mecz stał na dobrym poziomie. Doświadczenie i chłodna głowa pozwoliły uniknąć prostych błędów i wygrać za dwa punkty – cieszył się Marcin Pliżga, środkowy Leśnika. – Daliśmy ciała. Wpadało nam za dużo piłek w obronie – ubolewał Bogdan Maciąg, rozgrywający Spartakusa. Kłopotów z ograniem Trzciany nie miał UKS Kupno. – To był szybki i przyjemny mecz – oceniał Marek Draus, kapitan Kupna, które jest na dobrej drodze, by zakończyć fazę zasadniczą na drugim miejscu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE