Reklama

Seniorzy z Dzikowca razem jak duża rodzina [FOTO]

Opublikowano: pt, 14 lut 2020 08:10
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Seniorzy z Klubu Seniora w Dzikowcu spotkali się w sobotę, 8 lutego, na wspólnej biesiadzie.

Klub powstał w 2008 roku. W tym roku będzie obchodził 12. urodziny. Jest to zgrupowanie, które liczy około 45 członków. Klub działa prężnie dzięki dużej aktywności wszystkich członków. - Seniorów z Dzikowca nie trzeba zachęcać do aktywnego spędzania wspólnie czasu - mówi Anna Marek, prezes klubu. - Nasze grono jest bardzo zgrane. Tworzymy jedną dużą rodzinę. Wszyscy chętnie się angażujemy w życie społeczne - podkreśla nasza rozmówczyni.

W ubiegłym roku seniorzy równie aktywnie spędzali czas, byli m.in. w Częstochowie. - W latach ubiegłych bardzo dużo zwiedziliśmy. Byliśmy nad Soliną, w Krynicy, w Zakopanem, w Janowie Lubelskim, w Licheniu, kilkakrotnie w Częstochowie, w Sandomierzu. Teraz trochę niektórzy podupadali na zdrowiu. Jeżeli organizujemy wycieczkę, to zapraszamy do wyjazdu nie tylko seniorów, tak żeby zebrało się większe grono - tłumaczy pani Anna.

Klub Seniora z Dzikowca co roku przygotowuje liczne uroczystości i występy artystyczne.  - Co roku organizujemy uroczystości z okazji 11 listopada. Co roku również przygotowujemy Misterium Męki Pańskiej. Pracujemy społecznie - tłumaczy szefowa zgrupowania.

Jakie plany mają seniorzy na 2020 rok? - Mamy zamiar przygotować misterium, w maju przygotujemy uroczystości majowe. Myślałam też coś o wycieczce. Organizujemy też wyjazdy plenerowe - wymienia Anna Marek.

Klub Seniora prężnie współpracuje z Samorządowym Ośrodkiem Kultury w Dzikowcu oraz z Urzędem Gminy Dzikowiec.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.