Reklama

Reklama

Seniorzy z Domu św. Brata Alberta w Kolbuszowej świętowali. Odwiedziły ich też dzieci |ZDJĘCIA|

Opublikowano: 7 grudnia 2019 17:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W środę (20 listopada) imprezę z okazji Dnia Seniora zorganizowano dla podopiecznych Domu św. Brata Alberta w Kolbuszowej. Wspólnie z seniorami, w domu weselnym w Trześni, bawili się ich rówieśnicy z Domu Seniora w Niwiskach i Huty Przedborskiej. 

- Naszą uroczystość otworzył ks. dziekan Jan Pępek, proboszcz parafii pw. Św. Brata Alberta w Kolbuszowej - mówi Urszula Pawłowska. - Nie zabrakło na niej również lokalnych samorządowców - dodaje. 

W stronę seniorów skierowano sporo życzeń. Były również upominki i występ muzyczny. Po uroczystym obiedzie przyszedł czas na wspólną zabawę, gry i tańce z wodzirejem. 

Kilka dni później (26 listopada) do Domu Św. Brata Alberta w Kolbuszowej zawitali młodzi goście. Dzieci z Przedszkola Publicznego nr 3 w Kolbuszowej przygotowały przedstawienie z okazji Dnia Seniora. Tego dnia starsi i młodsi wspólnie bawili się i śpiewali. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.