Reklama

Sanepid wykrył nieprawidłowości w powiecie kolbuszowskim

Opublikowano: pt, 18 wrz 2020 13:53
Autor:

Sanepid wykrył nieprawidłowości w powiecie kolbuszowskim - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Kolejna edycja "Akcji LATO" mająca na celu sprawdzenie lokali gastronomicznych dobiegła końca. Wyłoniła w placówce powiatu kolbuszowskiego nieprawidłowości.

Sanepid sprawdzał lokale gastronomiczne od 18 maja do 31 sierpnia na całym Podkarpaciu. Skontrolowano łącznie 975 obiektów żywnościowo - żywieniowych. Kontrole sanitarne przeprowadzono w dni robocze, a także w dni ustawowo wolne od pracy, jak również w godzinach popołudniowych. W tym czasie w kolbuszowskim powiecie wzięto pod lupę dwie stołówki oraz cztery inne obiekty żywnościowe.


 

W jednym z  tych obiektów stwierdzono nieprawidłowości, jakimi był zły stan drzwi. Wykryto także ubytki w płytkach podłogowych w magazynie artykułów spożywczych oraz zły stan techniczny ścian i sufitów. 

- W związku z tymi nieprawidłowościami wydano decyzję administracyjną nakazującą usunięcie uchybień technicznych

- poinformowała nas Dorota Gibała, przedstawicielka Wojewódzkiej Stacji Epidemiologicznej w Rzeszowie. Jak dodała, nie nałożono mandatu na ową placówkę.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE