Reklama

Są pieniądze na położenie asfaltu na fragmencie ulicy Krakowskiej w Kolbuszowej

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Są pieniądze na położenie asfaltu na fragmencie ulicy Krakowskiej w Kolbuszowej - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Na ostatniej sesji (29 marca) radni zabezpieczyli w budżecie 200 tys. zł na przebudowę drogi.

Zmodernizowany zostanie około półkilometrowy odcinek, od zakładu folii w kierunku Nowej Wsi. - Jest to droga, która w ramach pieniędzy na drogi dojazdowe do pól została utwardzona i przygotowana. W tej chwili chodzi o zrobienie nawierzchni na tej drodze - wyjaśnił na sesji Stanisław Zuber, skarbnik gminy.

Za znalezienie pieniędzy w budżecie, w imieniu Zarządu Osiedla nr 1 i mieszkańców, dziękował radnym Grzegorz Romaniuk. - Naprawdę chylę czoło przed państwem, bo wiemy, że wydatków jest dosyć dużo, ale dziękuję, że potraficie docenić mieszkańców z tego terenu - mówił samorządowiec.

Przypomnijmy, że o remont ulicy Krakowskiej jej mieszkańcy starają się od dziesięciu lat. Każdego roku słyszeli jednak, że gminie brakuje pieniędzy na taką inwestycję.

Początkiem marca grupa kilkunastu osób przybyła do urzędu miejskiego, by złożyć kolejną petycję w tej sprawie. Przez blisko godzinę o swoich bolączkach mówili burmistrzowi i Elżbiecie Lis, kierownik Referatu Gospodarki Komunalnej i Budownictwa.

Pod koniec spotkania Jan Zuba obiecał, że zaproponuje radnym, aby w budżecie zabezpieczyli 200 tys. zł na remont Krakowskiej. - Proszę pamiętać o jednym, ja proponuję zmiany w budżecie, ale to radni muszą je zaakceptować - podkreślał włodarz gminy.

Jak widać, samorządowcy przychylili się do wniosku burmistrza.

Więcej w aktualnym Korso

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE