Reklama

Ruszyły trzy drogowe inwestycje w jednej miejscowości

Opublikowano:
Autor:

Ruszyły trzy drogowe inwestycje w jednej miejscowości  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Rozpoczęły się intensywne prace w Wilczej Woli. Robotnicy muszą się jednak spieszyć, ponieważ mają czas do końca roku.

Przebudowywane są drogi gminne w miejscowości Wilcza Wola. W ramach tego zadania zostanie wykonana nawierzchnia asfaltowa na szerokości 3,5 m na ul. Akacjowej i ul. Dębowej w Wilczej Woli. Powstanie także chodnik z kostki brukowej, o szerokości dwóch metrów, po lewej stronie ul. Łęgowej, na długości 710 metrów.

Całkowity koszt realizacji zadania wyniesie 462 876,76 złotych, z czego ponad 320 tys. zł pochodzi z dofinansowania z Funduszu Dróg Samorządowych. 

- Dobrze, że zrobią chodnik - mówi nam mieszkaniec Wilczej Woli. - Będzie bezpieczniej i wygodniej się poruszać - dodaje z zadowoleniem nasz rozmówca.

W ramach tego samego dofinansowania do końca roku ma powstać chodnik przy drodze powiatowej w Dzikowcu oraz wyremontowana zostanie droga relacji Mechowiec-Płazówka.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE