Reklama

Ruszamy z ósmą edycją naszego plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Roku z powiatu kolbuszowskiego

Opublikowano:
Autor:

Ruszamy z ósmą edycją naszego plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Roku z powiatu kolbuszowskiego - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Czekamy na Wasze propozycję. Już 5 grudnia opublikujemy pierwszy kupon do głosowania.

Wtedy też ruszy również głosowanie za pomocą SMS-ów. Najpierw musimy stworzyć listę nominowanych. Według wstępnych ustaleń chcemy wyłonić najpopularniejsze osobowości w naszym powiecie w czterech kategoriach: sportowiec, trener, talent i drużyna roku. I tu ogromna prośba do was, Czytelników. Zgłaszajcie swoich faworytów, wysyłając imiona i nazwiska kandydatów na mjastrzebski@korso.pl z krótkim uzasadnieniem.

Jest pewne grono sportowców, których nie może zabraknąć w gronie nominowanych, ale wasza opinia ma duże znaczenie. Tym bardziej, że sukcesy mają również przedstawiciele mniej popularnych dyscyplin. Ostateczny kształt tej listy ustalimy jednak my – redakcja.

Skupiamy się na sportowcach, którzy mieszkają w naszym powiecie i/lub reprezentują barwy klubu z naszego regionu. W naszej okolicy nie brakuje medalistów dużych imprez. Większość z nich ukształtowali miejscowi szkoleniowcy, dlatego zamierzamy wyróżnić trenerów. Tych nikt w naszym powiecie nie rozpieszcza i rzadko docenia.

Część sportowców na miejsce w tym konkursie może zapracować jeszcze w ostatnich tygodniach tego roku. Finał naszego plebiscytu najprawdopodobniej w lutym przyszłego roku.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE