Reklama

Ruszają rozgrywki piłkarskie w gminie Niwiska

Opublikowano:
Autor:

Ruszają rozgrywki piłkarskie w gminie Niwiska  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W najbliższą niedzielę odbędą się eliminacje do turnieju w piłce nożnej o puchar wójta gminy Niwiska. Po każdych rozgrywkach dobra zabawa gwarantowana.

Start w niedzielę, 14 lipca, na stadionie sportowym w Siedlance o godz. 12. Zagrają drużyny z Trześni, Siedlanki, Przyłęka, Kosów i Leszcz. W ten dzień świętować będzie Siedlanka 70-lecie  LKS-u  "Błękitni".

Dwa tygodnie później 28 lipca poznamy kolejną zwycięską drużynę. Powalczą o to Hucisko, Niwiska, Zapole i Hucina. Wszystko to będziemy mogli zobaczyć na boisku sportowym w Hucisku o godz. 14

W pierwszą niedzielę sierpnia (4 sierpnia) najlepsi zmierzą się na boisku sportowym w Przyłęku. Mecz zacznie się o godz. 14. Wielki finał zwieńczy wręczenie głównej nagrody, a będzie to puchar wójta gminy Niwiska. 

Po zakończeniu każdych rozgrywek zawodnicy, jak i przybyli goście będą mogli potańczyć przy muzyce na żywo. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE