Reklama

Reklama

Ruszają dwie nowe linie autobusowe w naszym powiecie [ROZKŁAD JAZDY]

Opublikowano: 27 sierpnia 2019 10:49
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI To już pewne. Od poniedziałku, 2 września, ruszają dwie linie autobusowe zorganizowane wspólnie przez gminę Kolbuszowa i gminę Niwiska. Publikujemy czytelne rozkłady jazdy przygotowane przez urzędników z Niwisk.

- Cieszymy się z tego, że autobusy wrócą tam, gdzie mieszkańcy tego oczekiwali. Od września uruchamiamy dwie linie, z których będą korzystać nie tylko uczniowie dojeżdżający do szkół, ale także osoby, które nie miały czym dojechać np. do lekarza - mówi Jan Zuba, burmistrz Kolbuszowej. 

Gminie, wspólnie z samorządem z Niwisk, udało się pozyskać 26,5 tys. zł, jako dopłatę do przewozów autobusowych (na okres od września do końca tego roku). W ramach tej kwoty uruchomione zostaną dwie linie. Autobusy będą kursować w dni robocze.


Rozkład jazdy autobusów na linii:
KOSOWY - WERYNIA
przez: Hucina - Niwiska - Trześń - Hucisko - Zapole - Nowa Wieś - Kolbuszowa

Sprzedaż biletów miesięcznych 30 sierpnia 2019 w godz. 9 - 12 w Urzędzie Gminy Niwiska p. 7

Rozkład jazdy autobusów na linii:
KOLBUSZOWA – DOMATKÓW
przez: Bukowiec- Przedbórz - Leszcz

Sprzedaż biletów miesięcznych 2-3 IX 2019 u przewoźnika w autobusie 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 2 lata temu | ocena +3 / -0

    Z trochę innej beczki

    Tym czasem budynek naszego dworca jak straszył tak straszy... porażka...

  • 2 lata temu | ocena +1 / -0

    Mieszkaniec

    Ale szał! W Raniżowie maja kilkanaście kursów do Rzeszowa i ciągle mówią że nie ma czym dojechać. Tu 2 kursy... I święto we wsi.