Reklama

Rubik przyciągnie tłumy

Opublikowano:
Autor:

Rubik przyciągnie tłumy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Rzeszów, Markowa i Kolbuszowa - to te miejscowości będą gościć artystów Festiwalu Psalmów Dawidowych. W mieście nad Nilem wystąpi sam Piotr Rubik. Jego koncert, jak szacują organizatorzy, przyciągnie do 10 tys. osób.

Koncert w Kolbuszowej odbędzie się w niedzielę, 3 września, na stadionie sportowym przy ulicy Wolskiej w Kolbuszowej. Start zaplanowany jest na godzinę 19. Piotr Rubik z solistami, chórem i orkiestrą symfoniczną na scenie pojawi się jednak około godziny 20. - Jako support wystąpi najpierw zespół Soul z Sanoka, dla którego zarezerwowano około pół godziny. Później scenę przejmie Magdalena Kołcz, laureatka wielu koncertów skrzypcowych i stypendystka Fundacji im. Ks. Kardynała Kozłowieckiego "Serce bez granic". Dopiero po tych występach odbędzie się koncert Piotra Rubika - wyjaśnia Katarzyna Liszcz-Starzec, dyrektor artystyczny Festiwalu Psalmów Dawidowych.

Więcej w 34 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE