Reklama

Rozbiegane przedszkolaki

Opublikowano:
Autor:

Rozbiegane przedszkolaki - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Najmłodsi z Przedszkola Publicznego nr 1 w Kolbuszowej po raz kolejny wzięli udział w Ogólnopolskim Maratonie Przedszkolaków "Sprintem do maratonu".

Ogólnopolska akcja organizowana jest przez miesięcznik "Bliżej Przedszkola". - Projekt ma zachęcić nauczycieli do przeprowadzenia imprezy biegowej w przedszkolu. Chodzi o to, aby popularyzować wśród dzieci zdrowy styl życia i upowszechnić aktywne spędzanie wolnego czasu - wyjaśnia Aneta Konefał, dyrektor kolbuszowskiej "Jedynki". Akcja rozpoczęła się 4 maja i potrwa do 19 maja. - Przez cały tydzień będziemy zachęcać nasze przedszkolaki, z wszystkich grup, do wyjścia na zewnątrz i pokonania kolejnych metrów. Na razie 25 dzieci pokonało dystans 2000 metrów - powiedziała nam w piątek (5 maja) dyrektor Przedszkola Publicznego nr 1. 

Więcej w 19 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE