Reklama

Rodziny z gminy Kolbuszowa i Niwiska otrzymały świąteczne paczki. Wśród prezentów lodówka i pralka

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Starostwa Powiatowe w Kolbuszowej

Rodziny z gminy Kolbuszowa i Niwiska otrzymały świąteczne paczki. Wśród prezentów lodówka i pralka - Zdjęcie główne

Prezenty trafiły do trzech rodzin. | foto Starostwa Powiatowe w Kolbuszowej

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W czwartek (22 grudnia) trzy rodziny z powiatu kolbuszowskiego otrzymały świąteczną pomoc. W darach znalazła się pralka, lodówka, posiele, czy ręczniki.

Tradycyjnie, jak co roku, pracownicy Starostwa Powiatowego wspólnie z radnymi rady powiatu przygotowują świąteczne paczki dla rodzin, znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej. Jest to możliwe dzięki wolnym datkom, jakie przekazują pracownicy oraz radni. W tym roku zebrane pieniądze pozwoliły na przygotowanie trzech paczek. Trafiły one do rodzin borykających się z niepełnosprawnością, problemem alkoholowym oraz przemocą.
 
Świąteczne Paczki otrzymały rodziny z gminy Niwiska oraz gminy Kolbuszowa. - Wśród sprzętu, jaki przekazaliśmy, znalazła się m.in. nowa lodówka, pralka, ale również pościel, ręczniki, artykuły spożywcze oraz słodycze. W wytypowaniu rodzin, które potrzebują pomocy, pomogli nam pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodziny - mówi Barbara Żarkowska, przedstawicielka kolbuszowskiego starostwa.


Fot. Starostwo Powiatowe w Kolbuszowej 

- Dziękujemy wszytkom pracownikom starostwa oraz radnym, którzy przyłączyli się do zbiórki, okazując tym samym swoją szczodrość i otwarte serce na drugiego człowieka. Dzięki wam w kilku domach te nadchodzące święta będą trochę weselsze i pozwolą, choć na chwilę, zapomnieć o troskach codziennego życia

- czytamy na stronie kolbuszowskiego starostwa. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy