Reklama

Rodzice zmarłego Kubusia: Cuda są możliwe jeśli są gorące serca!

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Rodzice zmarłego Kubusia: Cuda są możliwe jeśli są gorące serca! - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Po wczorajszych (19 lipca) smutnych informacjach o śmierci Kubusia Zwierzchowskiego na chwilę zapadła cisza. Paraliżująca, przenikliwa cisza. Taka, która rozdarła miliony serc połączonych walką o życie. Z tej walki i miliona serc jak feniks z popiołów narodziło się znacznie więcej. Poniżej publikujemy kilka zdań od rodziców Kubusia.


Kochana Armio Kubusia!

Kubuś połączył serca Nas wszystkich nie tylko na Podkarpaciu, nie tylko w Polsce, ale też na całym świecie.

Jego maleńkie serduszko poruszyło wszystkich tak głęboko, że nie ważne stały się nasze problemy, życie, opcje polityczne czy przekonania religijne. I to jest coś pięknego, to jest ta ogromna siła i magia!

Życie Kubusia, pokazało nam, że każdy dzień, każda minuta, sekunda są ważne i tak naprawdę nigdy nie wiemy ile tego czasu mamy, dlatego trzeba kochać bezwarunkowo i dzielić się tą miłością tak jak dziecko. Tu i teraz! 

Kubuś pozostanie z nami w naszych sercach, zjednoczył nas w jednym celu, jednym działaniu! NIE MOŻEMY POZWOLIĆ, aby to wszystko poszło na marne. O życie walczą tysiące dzieci każdego dnia, rodzice przeżywają ten sam dramat co my, dlatego wiemy, że jako rodzice musimy się wspierać i walczyć razem do końca o życie naszych dzieci. Wszystkie dzieci NASZE SĄ!

Życie to dar i każdy na nie zasługuje.
Podjęliśmy decyzję i prosimy ją uszanować (...)
   CZYTAJ DALEJ »   (wychodzisz z serwisu korsokolbuszowske.pl)

Artykuł pochodzi z portalu korsosanockie.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy