Reklama

Reżim sanitarny będzie większy! Są nowe obostrzenia! Strefa żółta w powiatach rzeszowskim, mieleckim i dębickim?

Opublikowano: czw, 1 paź 2020 09:43
Autor:

Reżim sanitarny będzie większy! Są nowe obostrzenia! Strefa żółta w powiatach rzeszowskim, mieleckim i dębickim? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI 1 października ma zostać ogłoszona nowa lista stref żółtych i czerwonych w naszym kraju. Wiele wskazuje na to, że mogą się tam znaleźć powiaty z Podkarpacia.

Zła seria dla powiatu mieleckiego zaczęła się dwa półtora tygodnia tygodnie temu. Wtedy chorych na koronawirusa było 125 osób. Teraz jest ich drugie tyle - 257. Jak powiedział na sesji Rady Miasta Mielca, powiatowy inspektor sanitarny Grzegorz Burek, jeśli ta dynamika się utrzyma to powiat mielecki może być włączony do żółtej strefy.

Zagrożony jest również powiat dębicki gdzie wykryto ognisko na weselu, a także w miejscowej komendzie policji. W ostatnich 14 dniach zanotowano aż 106 zakażeń. Sporo zakażeń jest notowanych także w Rzeszowie. O tym, które powiaty znajdą się na tej liście dowiemy się 1 października. Rząd poinformował o nowych obostrzeniach w poszczególnych strefach.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE