Reklama

Remonty w sporcie

Opublikowano: sob, 2 wrz 2017 11:57
Autor:

Remonty w sporcie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Jeszcze w tym roku Zespół Szkół nr 2 w Kolbuszowej doczeka się remontu sali gimnastycznej. Czy obiekty sportowe w innych placówkach też mogą liczyć na zmiany?

W ramach prac przewidzianych na hali w kolbuszowskiej "Dwójce" zostanie wykonany remont kapitalny podłogi. Teraz pokryta jest wykładziną, położoną wprost na betonie, i po 17 latach użytkowania jest w dużym stopniu zużyta. - Remont obejmie roboty rozbiórkowe, m.in. demontaż drabinek gimnastycznych, bramek do piłki ręcznej, zerwanie posadzki z tworzyw sztucznych, roboty wykończeniowe, czyli remont tynków i powłok malarskich oraz roboty związane z montażem nowej wykładziny sportowej i drabinek - wyjaśniają pracownicy działu promocji w kolbuszowskim magistracie.

Więcej w 35 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.