Reklama

Remont na razie w planach

Opublikowano:
Autor:

Remont na razie w planach - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Prośby mieszkańców być może znajdą swój szczęśliwy finał. Krajowa „dziewiątka” na odcinku Komorów – Majdan Królewski zostanie wyremontowana.

- Czy GDDKiA ma jakieś plany w stosunku do krajowej dziewiątki na odcinku Komorów – Majdan Królewski? Czy coś w tej sprawie ruszyło? - pytał Czytelnik, który zadzwonił do naszej redakcji w ubiegły wtorek (27 września).

Niebezpieczne koleiny Sytuację na tamtejszej trasie przedstawił nam dzwoniący. - Codziennie jeżdżę do pracy z Komorowa do Majdanu Królewskiego – mówił nasz rozmówca. - Takie są koleiny i nierówności, że jak na krajową „dziewiątkę” to ta droga nie powinna tak wyglądać. Jeszcze w tym roku trochę łatali, ale na przykład koło wiaduktu w Majdanie to już w ogóle nie jest remontowana. Najgorsze są koleiny i wyboje. Tam można nawet zawieszenie urwać – argumentował mężczyzna.

Stan nawierzchni stwarza zagrożenie dla podróżujących tą trasą. - Droga jest beznadziejna. Miała być remontowana już kilka lat temu – mówi mieszkanka gminy Majdan Królewski.

Więcej w 40 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE