Reklama

Rehabilitacja może nie wypalić

Opublikowano:
Autor:

Rehabilitacja może nie wypalić - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Czy oddział rehabilitacji leczniczej sprawdzi się w kolbuszowskim szpitalu? Pełen obaw jest Janusz Starzec, lekarz urolog, a niegdyś dyrektor placówki. Swoimi wątpliwościami specjalista podzielił się z radnymi powiatowymi podczas ostatnich obrad (22 listopada).

Janusz Starzec, jak sam przyznał, po raz pierwszy uczestniczył w sesji rady powiatu. Na listopadowe obrady przyszedł, bo kierowało nim poczucie obywatelskiego obowiązku. - Jestem wychowankiem tego oddziału, to na nim zrobiłem swoją specjalizację. Po drugie w latach 1992- 1994, razem z panem Strzelczykiem, byłem dyrektorem Zespołu Opieki Zdrowotnej – wyjaśnił lekarz. Mężczyzna mógł zabrać głos dopiero w punkcie „Sprawy różne”, czyli już po głosowaniu w sprawie przyszłości oddziału ginekologiczno-położniczego i noworodkowego. Wysunięte przez niego argumenty postawiły podjętą przez radnych decyzję w nie najlepszym świetle.

Więcej w 48 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE