Reklama

Ranking szkół. Jak wypadły szkoły z powiatu kolbuszowskiego?

Opublikowano: ndz, 19 sty 2020 07:30
Autor:

Ranking szkół. Jak wypadły szkoły z powiatu kolbuszowskiego? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Technikum z Weryni znalazło się na 41. miejscu na Podkarpaciu w 22. Rankingu Techników Perspektywy 2020. Jak wypadły pozostałe dwie szkoły z naszego powiatu?

- Spośród podkarpackich techników uplasowaliśmy się na bardzo dobrym 41. miejscu – mówi z nieskrywaną radością szef Zespołu Szkół z Weryni. 

Do ogólnopolskiego sporządzenia rankingu pod uwagę brano m.in. sukcesy szkoły w olimpiadach, wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych oraz dodatkowych, a w przypadku techników również wyniki egzaminu zawodowego. 

Ranking Perspektyw jest kopalnią wiedzy o szkołach średnich w całej Polsce. Umożliwia porównywanie placówek, sprawdzanie ich sukcesów i słabszych stron, a także wyników na tle konkurencji.

LO im. Janka Bytnara w Kolbuszowej
31. miejsce na Podkarpaciu (na 65 placówek)
660. miejsce w Polsce (na 999 placówek)

ZSA-E w Weryni
41. miejsce na Podkarpaciu (na 67 placówek)

ZST w Kolbuszowej
47. miejsce na Podkarpaciu (na 67 placówek)

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 2 lata temu | ocena +0 / -0

    qw

    41 na 67 jest bardzo dobre ? moim zdaniem dobre byłoby w pierwszej "10".