Reklama

Raniżovia Raniżów po porażce z Ceramiką Hadykówka na własnym boisku wygrała w Widełce

Opublikowano:
Autor:

Raniżovia Raniżów po porażce z Ceramiką Hadykówka na własnym boisku wygrała w Widełce - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Rezerwy Sokoła zaskoczyła zaś Werynianka.

Nie pierwszy raz Werynia dobrze poradziła sobie w ostatnich minutach meczu. Gola na wagę trzech punktów zdobyła w samej końcówce. – Widocznie dobrze przygotowałem zespół do ligi – uśmiecha się trener Mateusz Mytych, który nie miał powodów, by narzekać na jakość gry swoich graczy w starciu ze wzmocnionymi rezerwami Sokoła. – Piłkarsko to był dobry mecz, myślę, że poziomem jak średnie spotkanie w A klasie. To dobry sygnał przed kolejnymi meczami. Nie zakładam jakiegoś konkretnego celu. Mamy punktować, po rundzie jesiennej okaże się, w którym jesteśmy miejscu – ocenia Mytych. 

W najbliższej kolejce (29/30 września):

Dzikowiec – Hadykówka (s. 16), Kolbuszowianka – Ostrowy Tuszowskie (n. 11), Sokół II KD – Trzęsówka (n. 11.30), Kosowy – Widełka (n. 14), Raniżów – Werynia (n. 15), Przyłęk – Siedlanka (n. 16). 


Więcej w aktualnym numerze Korso.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE