Reklama

Radny Stanisław Dworak apeluje o rozpoczęcie budowy parkingu przy stacji w Widełce. Burmistrz odpowiada [MAPA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Korso Kolbuszowskie

Radny Stanisław Dworak apeluje o rozpoczęcie budowy parkingu przy stacji w Widełce. Burmistrz odpowiada [MAPA] - Zdjęcie główne

Radny Stanisław Dworak, na prośbę mieszkańców, interweniował w sprawie parkingu w Widełce. | foto Korso Kolbuszowskie

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI - Za ciasno na parkingu w Widełce - apeluje radny. Kiedy zaczną się prace nad jego poszerzeniem?

Stanisław Dworak, członek Rady Miejskiej w Kolbuszowej, na prośbę mieszkańców,  zwrócił uwagę, że parking obok przystanku kolejowego zrobił się mały.

- Nie ma już gdzie parkować. Prosiłbym, żeby najszybciej jak to możliwe rozpocząć budowę - dodał samorządowiec. Z sali padały głosy, że cześć właścicieli samochodów, które są tam parkowane, wcale nie korzystają z pociągów. - Będzie to trudne do wyegzekwowania - wtrącił Krzysztof Wójcicki.

Jan Zuba, burmistrz Kolbuszowej, wyjaśnił, że umowa została już podpisana. Urząd wzywa wykonawcę do rozpoczęcia robót.

- Umowa podpisana została w ubiegłym roku z firmą, która wygrała przetarg, jest to Rejonowy Związek Spółek z Kolbuszowej - już kończy parking w Kolbuszowej Górnej. Gdyby ta spółka w przetargu w Widełce wygrała, prawdopodobnie roboty byłyby na już na ukończeniu

- poinformował burmistrz i dodał: - Umowa jest, w związku z tym cierpliwości, będzie to wykonane.

Mowa o parkingu przy stacji kolejowej w Widełce:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy