Reklama

Radny Michał Karkut ma zastrzeżenia. Co na to Krzysztof Wilk?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso Kolbuszowskie

Radny Michał Karkut ma zastrzeżenia. Co na to Krzysztof Wilk? - Zdjęcie główne

Rady Michał Karkut po raz kolejny zwraca uwagę na termin zwoływanych sesji. | foto Archiwum Korso Kolbuszowskie

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI To nie tajemnica, że radni mają swoje sprawy zawodowe. Decydując się na udział w życiu samorządowym gminy, muszą połączyć te dwa zajęcia. Radny Michał Karkut nie pierwszy raz mówi o tym, że nie podoba mu się ustalanie terminów obrad Rady Miejskiej w Kolbuszowej.

- Mam lekkie zastrzeżenia co do zwoływania sesji w południe

-  W takim dniu jak zakończenie miesiąca w części naszych firm jest to gorący okres. Bardzo bym prosił, aby sesje były zwoływane w godzinach popołudniowych, kiedy wszyscy mamy na to czas

- dodał.

Ostatnia sesja odbyła się 31 sierpnia o godz. 12. Rajca dodał, że nie jest to tylko jego zdanie, ale i znacznej części radnych, z którymi rozmawiał na ten temat. 

Przypomnijmy, że rajca wspominał już, że większość z samorządowców pracuje i żeby uczestniczyć w spotkaniu muszą wziąć urlop w pracy. Krzysztof Wilk, przewodniczący rady miejskiej, odpowiedział, że radny ma prawo mieć zastrzeżenia.

- Nie odnoszę się więcej niż to, co powiedziałem. Tak trzeba było zorganizować i tak się zorganizowało

- powiedział szef prezydium. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy