Reklama

Radny Grzegorz Partyka prosi burmistrza o dyżury straży miejskiej na targowisku w Kolbuszowej

Opublikowano:
Autor:

Radny Grzegorz Partyka prosi burmistrza o dyżury straży miejskiej na targowisku w Kolbuszowej  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Ulice Zielona oraz Targowa to raczej spokojne okolice. Niestety, nie w dni targowe.Wtedy sielska okolica zmienia oblicze nie do poznania: panuje ścisk i zamieszanie, samochody parkują, gdzie mogą.

Sytuacja jest szczególnie uciążliwa dla mieszkańców tamtejszych okolic, którzy nieraz mają problem z wyjechaniem z posesji. Tłok i bezładnie zaparkowane samochody sprawiają, że nietrudno o kolizję lub wypadek. Są to również spore utrudnienia dla osób poruszających się pieszo.

Problem ten poruszył na ostatniej radzie miejskiej radny Grzegorz Partyka.

Zwrócił  uwagę na panujący wtedy na tych ulicach chaos, spore utrudnienia i brak obecności straży miejskiej w godzinach, kiedy jest tam najbardziej potrzebna, aby pilnować porządku.

- Chciałbym prosić pana burmistrza, aby wyznaczył dyżury straży miejskiej, aby pilnowali porządku, oczywiście chodzi o dni targowe - zasugerował Partyka.

- To jest problem nierozwiązywalny - przyznał burmistrz Kolbuszowej - ponieważ nie ma na tyle miejsc parkingowych i nie ma możliwości ich wyznaczenia. Niemniej jednak zwrócę uwagę straży miejskiej, żeby bardziej przykładali się do zapanowania nad tym – zapewnił Jan Zuba.

Więcej w aktualnym Korso [nr 22/2018]

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE