Reklama

Radny Fryc interweniuje w sprawie stanu ogrodzenia stadionu sportowego w Kolbuszowej

Opublikowano:
Autor:

Radny Fryc interweniuje w sprawie stanu ogrodzenia stadionu sportowego w Kolbuszowej  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Chodzi o fragment ogrodzenia stadionu miejskiego od strony ulicy Krakowskiej i Piaskowej. Jego stan pogorszył się w wyniku prowadzonych tam prac remontowych.

Chociaż od remontu minęło już kilka miesięcy, nikt do tej pory nie naprawił powstałych szkód. Sprawę na ostatniej sesji (26 kwietnia) naświetlił wiceprzewodniczący rady.


Estetyka pod psem

- Remonty, jakie były prowadzone wzdłuż ulicy i rozburzenie tego ogrodzenia od strony ulicy Krakowskiej pozostawia w tej chwili dość dużo do życzenia. Estetyka tego obiektu została tam naruszona - alarmował samorządowiec.

Józef Fryc wykorzystał okazję i zwrócił się do burmistrza i prezesa Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu, aby w najbliższym czasie dopilnowali tej sprawy.

Myślimy od stycznia

Jan Zuba, włodarz gminy, wyjaśnił, że magistrat tą sprawą zajmuje się już od początku roku. Zapowiedział też niechybną interwencję.

- Zarówno pan prezes, jak i moi ludzie dostali polecenie, żeby sprawą się zająć, oszacować koszty z wykorzystaniem przęseł, które zostały zdemontowane. Oczywiście, trzeba będzie część nowych elementów dorobić i to się stanie - zapowiedział burmistrz.

Więcej w aktualnym Korso [nr 19/2018]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE