Reklama

Radni oficjalnie podziękowali Halinie Indyk, dyrektor GOKSiR-u w Raniżowie, za dotychczasową pracę

Opublikowano:
Autor:

Radni oficjalnie podziękowali Halinie Indyk, dyrektor GOKSiR-u w Raniżowie, za dotychczasową pracę - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Słowa podziękowania dla Haliny Indyk, emerytowanej dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Raniżowie, radni złożyli przed rozpoczęciem ostatnich obrad (5 kwietnia).

-  W imieniu radnych składam na ręce pani dyrektor serdeczne podziękowania za dotychczasową pracę na rzecz naszej społeczności. Życzymy wszystkiego dobrego na tej nowej drodze życia - powiedział Ryszard Rzeszutek, szef rady gminy i dodał:

- Myślę, że samo przejście na emeryturę nie będzie jakimś pożegnaniem się z radą czy z panem wójtem. Chętnie będziemy korzystali z doświadczenia pani dyrektor. Na ręce byłej dyrektor trafił pamiątkowy grawer oraz kwiaty.

Głos zabrała także Halina Indyk, która wróciła wspomnieniami do początków swojej pracy. - Kiedy zostałam powołana na stanowisko dyrektora, postawiłam na integrację środowiska, współpracując ze wszystkimi instytucjami, organizacjami, i na propagowanie naszej kultury - powiedziała.

Więcej w aktualnym Korso

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE