Reklama

Reklama

Radni oficjalnie podziękowali Halinie Indyk, dyrektor GOKSiR-u w Raniżowie, za dotychczasową pracę

Opublikowano: pon, 23 kwi 2018 14:30
Autor:

Radni oficjalnie podziękowali Halinie Indyk, dyrektor GOKSiR-u w Raniżowie, za dotychczasową pracę - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Słowa podziękowania dla Haliny Indyk, emerytowanej dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Raniżowie, radni złożyli przed rozpoczęciem ostatnich obrad (5 kwietnia).

Reklama

-  W imieniu radnych składam na ręce pani dyrektor serdeczne podziękowania za dotychczasową pracę na rzecz naszej społeczności. Życzymy wszystkiego dobrego na tej nowej drodze życia - powiedział Ryszard Rzeszutek, szef rady gminy i dodał:

- Myślę, że samo przejście na emeryturę nie będzie jakimś pożegnaniem się z radą czy z panem wójtem. Chętnie będziemy korzystali z doświadczenia pani dyrektor. Na ręce byłej dyrektor trafił pamiątkowy grawer oraz kwiaty.

Głos zabrała także Halina Indyk, która wróciła wspomnieniami do początków swojej pracy. - Kiedy zostałam powołana na stanowisko dyrektora, postawiłam na integrację środowiska, współpracując ze wszystkimi instytucjami, organizacjami, i na propagowanie naszej kultury - powiedziała.

Więcej w aktualnym Korso

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.