Reklama

Rada Powiatu w czwartek. W programie szpital, urząd pracy i utrzymanie dróg

Opublikowano:
Autor:

Rada Powiatu w czwartek. W programie szpital, urząd pracy i utrzymanie dróg - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W czwartek (21 maja), o godz. 9.00, w sali 220 Starostwa Powiatowego w Kolbuszowej odbędzie się sesja Rady Powiatu w Kolbuszowej.

Radni będą obradować na wiele tematów związanych z powiatem kolbuszowskim.

W porządku obrad znalazło się:

 • Rozpatrzenie informacji z funkcjonowania SP ZOZ w Kolbuszowej za 2019 r. i I kwartał 2020 r. 
 • Rozpatrzenie informacji z zimowego utrzymania dróg. Zamierzenia na okres letni w zakresie poprawy stanu dróg.
 • Rozpatrzenie informacji przez Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej o sytuacji na rynku pracy na terenie powiatu kolbuszowskiego w 2019 r. i I kwartale 2020 r.
 • Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie zatwierdzenia i wyrażenia zgody na realizację Projektu pt. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie kolbuszowskim (IV)” w ramach PROGRAMU OPERACYJNEGO WIEDZA EDUKACJA ROZWÓJ 2014-2020 (PO WER), Działanie 1.1 Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, Poddziałanie 1.1.2 Wsparcie udzielane z Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych, w imieniu Powiatu Kolbuszowskiego/Powiatowego Urzędu Pracy w Kolbuszowej.
 • Przedstawienie oceny zasobów pomocy społecznej za rok 2019 dla Powiatu Kolbuszowskiego.
 • Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia przez Powiat Kolbuszowski w 2020 roku do realizacji programu „Pomoc osobom niepełnosprawnym poszkodowanym w wyniku żywiołu lub sytuacji kryzysowych wywołanych chorobami zakaźnymi” finansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych oraz wyznaczenia realizatora programu.
 • Podjęcie uchwały w sprawie określenia zadań powiatu, na które przeznacza się środki Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przekazane przez Prezesa Zarządu tego Funduszu samorządowi powiatu kolbuszowskiego na realizację zadań w 2020 r. określonych w ustawie z dnia 27 sierpnia 1997r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych i wysokości środków na w/w zadania.
 • Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia petycji dotyczącej likwidacji Oddziału Dziecięcego Szpitala Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej  w Kolbuszowej.
 • Podjęcie uchwały w sprawie zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej Powiatu Kolbuszowskiego.
 • Podjęcie uchwały w sprawie zmian w uchwale budżetowej Powiatu Kolbuszowskiego na rok 2020.
 • Sprawy różne.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE