Reklama

Przystanki do likwidacji

Opublikowano: pon, 13 lut 2017 05:01
Autor:

Przystanki do likwidacji - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Zanim z miejskiego krajobrazu znikną pozostałości po komunikacji miejskiej, odpowiednią uchwałę muszą podjąć radni. Okazuje się jednak, że niektóre gminy są zainteresowane wykorzystaniem dawnych przystanków.

Po raz kolejny na sesji rady miejskiej (31 stycznia) pojawił się temat usunięcia starych przystanków komunikacji miejskiej. Te można spotkać na przykład na ulicy Wojska Polskiego czy Stanisława Krzaklewskiego (niegdyś ulica 22 Lipca). O to, czy jest taka szansa, dopytywał Paweł Michno. – Czy niezasadne byłoby, zważywszy na to, że komunikacja miejska nie istnieje, po prostu zdjąć te słupki, żeby był porządek? – pytał radny.

Więcej w 6 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.