Reklama

Przeklęta chata w Bieszczadach i "opętany" mężczyzna

Opublikowano: pon, 28 wrz 2020 11:52
Autor:

Przeklęta chata w Bieszczadach i "opętany" mężczyzna - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Po wielu latach mieszkanka podzieliła się straszną historią, która miała miejsce w Bieszczadach. Nawiedzony dom, seria dziwnych wydarzeń mrożących krew w żyłach!

Bieszczady, lata 80-te, dwudziestego wieku. Wszystko rozgrywa się w bieszczadzkiej samotni. Pani Grażyna, wspominając tamte chwile, zaczyna od tego, że dostała zaproszenie od Józka (tak nazwanego na potrzeby publikacji). Krótka znajomość zaowocowała tym, że Józek zaprosił Grażynę do swojego domu w górach. Kobieta udała się tam razem z innym swoim kolegą Markiem.

Nic nie zapowiadało tego, że wspomniana dwójka podróżników zapamięta na lata swój pobyt w Bieszczadach. Było ognisko, wspólna zabawa, poznawanie domku i najbliższej okolicy. Seria dziwnych zdarzeń zaczęła się drugiego dnia pobytu, kiedy Grażyna była na koniach razem z Józkiem. To wtedy w gospodarza „coś wstąpiło” ...  CZYTAJ DALEJ »   (przechodzisz z serwisu korsokolbuszowske.pl)

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE