Reklama

Przedszkolaki ze Słonecznego Zakątka w Kolbuszowej pomagają bezdomnym zwierzętom [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Już od najmłodszych lat przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola „Słoneczny Zakątek” w Kolbuszowej uczą się jak pomagać innym. Akcja, którą zorganizowała placówka, ma pomóc bezdomnym zwierzętom, przebywającym w kolbuszowskim przytulisku.

Dzieci podczas zajęć dowiedziały się, jak ważna jest opieka nad zwierzątkami, jaką odpowiedzialność i zaangażowaniem trzeba się wykazać. W jaki sposób trzeba o nie dbać, karmić, wyprowadzać na spacer, rozmawiać z nimi, dbać o ich wizerunek i bezpieczeństwo. 

Przedszkole Słoneczny Zakątek promuje i stawia na dobro względem drugiego człowieka i niesienie pomocy ludziom i zwierzętom.

- Ważnym aspektem  dla rozwoju naszego młodego pokolenia jest ukształtowanie takich cech jak: miłość, dobroć, szacunek i odpowiedzialność. Bardzo dziękujemy rodzicom, dzieciom oraz nauczycielom za zebranie karmy dla przytuliska w Kolbuszowej

- piszą pracownicy Słonecznego Zakątka. 

Kolejną akcją, którą zaplanowało przedszkole, jest zbiórka plastikowych nakrętek, w specjalnie przygotowywanych  przed placówkę sercach.

- Zachęcamy do wzięcia udziału w naszej kolejnej akcji całą społeczność kolbuszowską

- dodają przedstawiciele kolbuszowskiego przedszkola.

Nakrętki zostaną przeznaczone dla dzieci niepełnosprawnych w tym dla Julii z Domatkowa. 

Przypomnijmy, że nasza redakcja również zbiera nakrętki dla Julki. Można je przynieść do naszej redakcji, adres: Obrońców Pokoju 20, od poniedziałku do piątku, w godz. 8-16. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy