Reklama

Przedszkolaki wiedzą jak pomagać

Opublikowano: wt, 11 lut 2020 19:15
Autor:

Przedszkolaki wiedzą jak pomagać  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Kolejne nakrętki dla potrzebującego dziecka trafiły do naszej redakcji Korso Kolbuszowskiego.

Tym razem pomocni okazali się podopieczni Niepublicznego Przedszkola Ochronka św. Józefa w Cmolasie. Przedszkolaki zebrały cztery duże worki plastikowych nakrętek, aby pomóc potrzebującym.

Nasi Czytelnicy również bardzo chętnie włączają się w akcję i przynoszą coraz więcej nakrętek. - Mogłoby się wydawać, że to zwykłe nakrętki, ale jak widać są bardzo pomocne - mówi jedna z naszych Czytelniczek. - Zbieranie ich nic nie kosztuje, a jak można komuś pomóc, do jeszcze lepiej - dodaje z uśmiechem.

 

Dla kogo zbieramy?

 

 W ubiegłym roku nakrętki odbierał z naszej redakcji tata Mai Pryzińskiej. W tym roku, po sugestiach naszych Czytelników, zdecydowaliśmy, że zebrane nakrętki zostaną przeznaczone na pomoc dla kolejnego dziecka, Julii Goli z Domatkowa. Dziewczynka w 25 tygodniu życia przeszła operację zamknięcia przepukliny oponowo-rdzeniowej. Teraz potrzebuje intensywnej rehabilitacji i pomocy wielu specjalistów, by mogła kiedyś w miarę normalnie funkcjonować. 

Zakrętki można zostawiać w naszej redakcji (ul. Obrońców Pokoju 20 w Kolbuszowej) od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE