Reklama

Przedszkolaki w Starostwie

Opublikowano: śr, 25 paź 2017 10:09
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Przedszkolaki z Przedszkola Publicznego nr 3 w Kolbuszowej, w ubiegłym tygodniu, wraz ze swoimi opiekunkami odwiedziły Starostwo Powiatowe w Kolbuszowej.

Maluchy zaglądając do poszczególnych wydziałów i jednostek, mieszczących się w budynku Starostwa Powiatowego, dowiedziały czym się one zajmują i jakie sprawy mieszkańcy mogą w nich załatwić. Przedszkolaki gościły m.in. w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej, Wydziale Komunikacji i Transportu, Wydziale Geodezji oraz w Wydziale Ochrony Środowiska, Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Przyrody. Odwiedziły Starostę kolbuszowskiego Józefa Kardysia, a nawet miały okazję co już stało się tradycją podczas tego typu wizyt zasiadać w fotelu Starosty.

Na koniec swojego pobytu w Starostwie najmłodsi obejrzeli krótki film ekologiczny pt. „Magiczny dom”. 

Wizyta, w przeciwieństwie do oficjalnych spotkań, miała bardzo swobodny charakter. Opowiedzenie najmłodszym o pracy w strukturach urzędu to nie łatwa sprawa. Trzeba się natrudzić, by wyniosły ze spotkania nową wiedzę i miłe wspomnienia. 

Na zakończenie każdy przedszkolak otrzymał kolorowy balon z herbem Powiatu Kolbuszowskiego. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.