Reklama

Reklama

Przed nami sesja rady powiatu. Będzie ślubowanie

Opublikowano: pt, 22 sty 2021 11:59
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Przed nami sesja rady powiatu. Będzie ślubowanie - Zdjęcie główne

foto Archiwum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Kolejna sesja rady powiatu kolbuszowskiego zaplanowana została na ostatni tydzień stycznia. Jakie tematy zostaną poruszone na zebraniu?

Reklama

Sesja rady powiatu odbędzie się we czwartek (28 stycznia) o g. 9 w Starostwie Powiatowym w Kolbuszowej.

Nowa radna, Katarzyna Cesarz złoży wtedy swoje ślubowanie. Na sesji odbędzie się również rozstrzygnięcie konkursu "Wolontariusz Powiatu Kolbuszowskiego 2020.

Na sesji rady powiatowej zostanie także przedstawiony Narodowy Program Szczepieni przeciw Covid-19. Rajcy poznają również sprawozdanie z wysokości średnich wynagrodzenie nauczycieli na poszczególnych stopniach awansu zawodowego w szkołach prowadzonych przez Powiat Kolbuszowski za 2020 rok.

Zostanie również podjęta uchwała w sprawie wyrażenia zgody na realizację Projektu pt.: „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie kolbuszowskim (VI)”.

Porządek obrad:

 1. Otwarcie Sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
 2. Złożenie ślubowania przez radną.
 3. Przyjęcie protokołu z poprzedniej Sesji.
 4. Informacja o pracy Zarządu od poprzedniej Sesji.
 5. Rozstrzygnięcie Powiatowego Konkursu pn. „Wolontariusz Powiatu Kolbuszowskiego 2020”.
 6. Przedstawienie Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19.
 7. Sprawozdanie Starosty o stanie bezpieczeństwa i porządku publicznego w powiecie za 2020 rok.
 8. Sprawozdanie z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli na poszczególnych stopniach awansu zawodowego w szkołach prowadzonych przez Powiat Kolbuszowski za 2020 rok.
 9. Sprawozdanie z dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie i roboty budowlane, udzielonych przez Powiat Kolbuszowski w 2020 roku.
 10. Sprawozdania z działalności Komisji Stałych Rady Powiatu za 2020 r. 
 11. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia Powiatowego Programu Rozwoju Pieczy Zastępczej na lata 2021 – 2023.
 12. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na realizację Projektu pt.: „Aktywizacja osób powyżej 29 r. ż. pozostających bez pracy w powiecie kolbuszowskim (VII)” w ramach Działania 7.2 Poprawa sytuacji osób bezrobotnych na rynku pracy - projekty pozakonkursowe PUP, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.
 13. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na realizację Projektu pt.: „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie kolbuszowskim (VI)” w ramach PROGRAMU OPERACYJNEGO WIEDZA EDUKACJA ROZWÓJ 2014-2020 (PO WER), Działanie 1.1 Wsparcie osób młodych na regionalnym rynku pracy - projekty pozakonkursowe, Poddziałanie 1.1.2 Wsparcie udzielane z Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych.
 14. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w uchwale budżetowej Powiatu Kolbuszowskiego na rok 2021.
 15. Sprawy różne.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.