Reklama

Prokuratura wydała akt oskarżenia przeciwko mieszkańcowi Kolbuszowej. Grozi mu od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności

Opublikowano:
Autor:

Prokuratura wydała akt oskarżenia przeciwko mieszkańcowi Kolbuszowej. Grozi mu od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Rzeszowska prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko Dominikowi W. Spowodował on wypadek, w którym rannych zostało kilkanaście osób, a jedna zmarła w szpitalu.

Do wypadku doszło 16 sierpnia 2016 roku w Trzebownisku. Według ustaleń śledczych, 23-latek jechał samochodem dostawczym z nadmierną prędkością 80 km/h. Nie zwrócił uwagi na znaki i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu autobusowi komunikacji miejskiej. Autobus uderzył w stojącą na skrzyżowaniu toyotę.

- Oskarżony dostał zakaz opuszczania kraju i zarzut nieumyślnego spowodowania katastrofy w ruchu lądowym zagrażającej zdrowiu i życiu wielu osób, której następstwem była śmierć jednego z pokrzywdzonych – informuje Prokuratura Rejonowa w Rzeszowie. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE