Reklama

Projekt „dzień.de”

Opublikowano:
Autor:

Projekt „dzień.de” - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W tym roku gimnazjaliści z Majdanu Królewskiego po raz kolejny świętowali dzień niemiecki z Polsko-Niemiecką Współpracą Młodzieży. Projekcja niemieckiego filmu oraz konkurs to tylko niektóre atrakcje zaplanowane tego dnia.

W Majdanie Królewskim dzień niemiecki odbywa się co roku, jednak w tym był on szczególny ze względu na to, że Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży obchodziła swoje 25. urodziny. PNWM to organizacja, która łączy młodych Polaków i Niemców, dotując różnorodne spotkania młodzieży, takie jak warsztaty, obozy treningowe czy projekty ekologiczne. W ramach akcji „Poznajmy się…” gimnazjaliści spotkali się w Gminnym Ośrodku Kultury z uczniami szkoły podstawowej. Młodzież poznała bliżej ideę działalności PNWM, odbyła się także projekcja niemieckiego filmu oraz konkurs. Z okazji dnia niemieckiego gimnazjaliści przygotowali także plakaty dla uczczenia akcji oraz sprawdzili swoją wiedzę w konkursie z tego obcego języka. Wszyscy zaangażowani uczniowie otrzymali nagrody, które przygotował patron akcji, czyli Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży.

Więcej w Korso nr 24/15.06.2016

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE