Reklama

Procesje Bożego Ciała wstrzymają ruch na drogach. Sprawdź mapę utrudnień. Zobacz zdjęcia z 2021 roku

Opublikowano:
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W związku z corocznymi uroczystościami Bożego Ciała, które wypada w tym roku w czwartek, 16 czerwca, policjanci informują o możliwości wystąpienia czasowych utrudnień w poruszaniu się drogami krajowymi, wojewódzkimi, powiatowymi czy gminnymi.

W Kolbuszowej wystąpią czasowe utrudnienia przy ul. Narutowicza (odcinek drogi wojewódzkiej 875). Następnie podczas przejścia procesji z ulicy Parkowej przez drogę krajową nr 9, na ulicę 11 Listopada i podczas drogi powrotnej (między godziną 10 a 11). 

Kierowcy mogą spodziewać się także utrudnień na ulicy  Obrońców Pokoju, Grunwaldzkiej, Wojska Polskiego w związku z przejściem procesji idącej od kościoła Św. Brata Alberta (między godziną 10 a 11). 

Na drodze krajowej nr 9 w Widełce (od zjazdu na Małą Widełkę, aż za wiaduktu) także wystąpią chwilowe utrudnienia w związku z przemieszczaniem się procesji z kościoła parafialnego (między godz. 9.30 a 11).

Także w wielu innych miejscowościach procesje przejdą większymi i mniejszymi ulicami, stąd kierowcy muszą liczyć się z blokadami tych traktów. 

- Nad płynnością ruchu czuwać będą policjanci i straż miejska. Policjanci apelują o zachowanie ostrożności i stosowanie się do sygnałów wydawanych przez osoby uprawnione

- zaznacza kom. Jolanta Skubisz-Tęcza, oficer prasowy KPP w Kolbuszowej.

Zdjęcia z procesji w czwartek (16 czerwca) będzie można znaleźć na stronie korsokolbuszowskie.pl.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy