Reklama

Problem wylewającej się wody z niedrożnego rowu na drogę powiatową relacji Zarębki - Mechowiec.

Opublikowano:
Autor:

Problem wylewającej się wody z niedrożnego rowu na drogę powiatową relacji Zarębki - Mechowiec. - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Sprawę zgłosił nam nasz Czytelnik.

Jak informuje mężczyzna, od dłuższego czasu na drodze od Mechowca w kierunku Kolbuszowej zauważa mokrą plamę na długości kilkunastu metrów. - Może teraz to nie jest duży problem, ale jak przyjdą przymrozki, to może być niebezpiecznie - tłumaczy mieszkaniec. 

Z rowu 

Jak nadmienia nasz Czytelnik, najprawdopodobniej winą jest niedrożny rów wzdłuż drogi powiatowej. - Pewnie po ostatnich majowych ulewach się zapchał i teraz woda wylewa się na drogę - relacjonuje, dodając, że problem pojawił się na drodze relacji Mechowiec-Kolbuszowa, przed sklepem spożywczym w Zarębkach.  

Zgłoszenia do ZDP 

W tej sprawie skontaktowaliśmy się z Zarządem Dróg Powiatowych w Kolbuszowej. Jak poinformował Eugeniusz Szczebiwilk, dyrektor ZDP, zna on dokładnie ten problem. Potwierdził również, że po majowych ulewach deszczu zrobiło się tam zastoisko wody. Zapewnił również, że w najbliższym czasie zarząd zajmie się tym tematem.  

Dyrektor Szczebiwilk podkreślił, że wszystkie problemy dotyczące dróg powiatowych należy zgłaszać bezpośrednio do Zarządu Dróg Powiatowych w Kolbuszowej. 

Wszelkie problemy dotyczące dróg powiatowych należy zgłaszać do ZDP w Kolbuszowej.
tel: 17 744 57 74

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE