Reklama

Prawie trzy promile alkoholu w organizmie miał kierowca audi, który wjechał do rowu w Niwiskach. Mężczyzna wiózł cztery osoby

Opublikowano:
Autor:

Prawie trzy promile alkoholu w organizmie miał kierowca audi, który wjechał do rowu w Niwiskach. Mężczyzna wiózł cztery osoby  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Nietrzeźwi byli także dwaj z czwórki pasażerów.

O zdarzeniu służby ratunkowe poinformowała przejeżdżająca przez Niwiska kobieta, która zauważyła przewrócony w rowie samochód.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że w poniedziałek (26 marca) około godz. 19.30 w Niwiskach 49-letni kierowca audi, przewożący dwie kobiety i dwóch mężczyzn, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu - informuje Jolanta Skubisz - Tęcza, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej.

Poszkodowani

W wyniku zdarzenia 23-letni mieszkaniec gminy Kolbuszowa trafił do szpitala, ale po udzieleniu niezbędnej pomocy został zwolniony do domu. Ogólnych potłuczeń doznała również 20-letnia mieszkanka gminy Niwiska.

- Pozostali pasażerowie i kierowca nie doznali obrażeń - zaznacza przedstawicielka KPP.

Pijani

Mundurowi sprawdzili stan trzeźwości kierowcy. - Badanie wykazało, że mieszkaniec gminy Niwiska miał 2,7 promila alkoholu w organizmie - zaznacza oficer prasowa KPP.

Nietrzeźwi byli także dwaj mężczyźni, mieszkańcy gminy Kolbuszowa, którzy podróżowali audi. - Badanie wykazało w ich organizmie 1,46 i 1,74 promila alkoholu. Dwie 20-letnie pasażerki audi, mieszkanki gminy Niwiska, były trzeźwe - dodaje Jolanta Skubisz - Tęcza.

W toku

Pojazd, którym podróżowali, trafił na policyjny parking. W sprawie trwają dalsze czynności.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE